ČCE - Českobratrská církev evangelická - Farní sbor Modřany

3.5.2009: Milí přátelé, YMCA vás srdečně zve 10.5.2009 na tradiční zahradní slavnost Ke Dni Matek, která se koná na Jižním městě v Modletické 1404. Více se dozvíte na www.mc-domecek.cz nebo poutač v dokumentech v doc formátu i v v pdf formátu.
23.4.2009: Liběchovsko – 23.5.2009 sborový výlet pro velké i malé. Pozvánku s podrobným itinerářem sestry Marty Hrabákové najdete v nepravidelných akcích nebo podrobně v dokumentech.
29.3.2009: Vážené setry a bratři, po roce se opět sejdeme na tradičním, velikonočním Jedení beránka. Setkání se koná 8.4 2009 od 18.30 hodin v malém domečku. Všichni jste srdečně zváni. Více aktualit

Rozloučení

Vážení návštěvníci, sestry a bratři,

dnem 5.2.2008 se tyto, takřka dvouleté, stránky modřanského evangeliclého sboru rozhodnutím staršovstva staly neoficiálními. Nové oficiální sborové stránky organizované bratrem Taichem jsou již hotovy.
Protože nebyla dokončena všechna fotoalba, přesunuli jsme stránky na adresu www.ccemodrany.i-hudba.eu, kde je budeme upravovat již jen pozvolna.
Informovali jsme vás o životě našeho sboru se snahou včas upozornit na věškeré akce, výlety, koncerty, konfirmace, svátosti křtu apod..
Naším cílem bylo vytvořit web otevřeného křesťanského společenství s pokud možno pravidelnou aktualizaci, která byla závislá nejen na postupném rozšiřování obsahu, ale hlavně od včasné dostupnosti a dosažitelnosti informací.

Děkujeme všem návštěvníkům a několika málo lidem, kteří svými připomínkami a příspěvky pomohli zlepšit obsah tohoto webu.

S přáním všeho dobrého se s vámi loučí tvůrci,

Bohumil a Tomáš Květenský

P.S.: Bližší informace o důvodech ukončení těchto webových stránek najdete na rezignace

vložil Bohumil Květenský, tisk, přečteno 1126x