ČCE - Českobratrská církev evangelická - Farní sbor Modřany

3.5.2009: Milí přátelé, YMCA vás srdečně zve 10.5.2009 na tradiční zahradní slavnost Ke Dni Matek, která se koná na Jižním městě v Modletické 1404. Více se dozvíte na www.mc-domecek.cz nebo poutač v dokumentech v doc formátu i v v pdf formátu.
23.4.2009: Liběchovsko – 23.5.2009 sborový výlet pro velké i malé. Pozvánku s podrobným itinerářem sestry Marty Hrabákové najdete v nepravidelných akcích nebo podrobně v dokumentech.
29.3.2009: Vážené setry a bratři, po roce se opět sejdeme na tradičním, velikonočním Jedení beránka. Setkání se koná 8.4 2009 od 18.30 hodin v malém domečku. Všichni jste srdečně zváni. Více aktualit

Modlitba 14.3.2010

Pane náš,

děkujeme Ti, že jsi s námi byl po celý týden.
My jsme na Tebe vzpomínali a volali jsme na Tebe, když jsme se s ostatními spěchajícími strkali v metru, když nám byla zima na zastávce, když jsme chodili okolo posprejováných zdí.
A také, když jsme byli sami, nebo zase když jsme byli šťastni uprostřed našich blízkých.
Díky, že jsi s námi byl při tom všem.
Každým svým dechem jsme k Tobě volali a Ty jsi nás vedl, Ty jsi nás nenechal padnout.

Prosíme Tě, otevři i dnes naše uši i naše srdce pro Tvé slovo, ať nám je zvěstuje bratr farář nebo kdokoli jiný z našich bližních.
Udělej si i z nás svědky Tvého slova, abychom je dokázali sdělit jiným, ale také sami sobě, abychom si nic nenamlouvali a nebyli zoufalí ani lehkomyslní.

Ty nás znáš.
Ty jsi nás vykoupil.
Ať nás od Tebe nic nerozděluje, za to prosíme.

Amen.