ČCE - Českobratrská církev evangelická - Farní sbor Modřany

3.5.2009: Milí přátelé, YMCA vás srdečně zve 10.5.2009 na tradiční zahradní slavnost Ke Dni Matek, která se koná na Jižním městě v Modletické 1404. Více se dozvíte na www.mc-domecek.cz nebo poutač v dokumentech v doc formátu i v v pdf formátu.
23.4.2009: Liběchovsko – 23.5.2009 sborový výlet pro velké i malé. Pozvánku s podrobným itinerářem sestry Marty Hrabákové najdete v nepravidelných akcích nebo podrobně v dokumentech.
29.3.2009: Vážené setry a bratři, po roce se opět sejdeme na tradičním, velikonočním Jedení beránka. Setkání se koná 8.4 2009 od 18.30 hodin v malém domečku. Všichni jste srdečně zváni. Více aktualit

"Problémy světového společenství" s doc. JUDr. Václavem Mezřickým

10.2.2008 od 14:30 se koná diskuzní odpoledne s výraznou sobou zabývající se životním prostředím doc. JUDr. Václavem Mezřickým. Téma odpoledního setkání je „Problémy světového společenství“.

obrazekDoc. JUDr. Václav Mezřický, působil jako náměstek prvního polistopadového ministra životního prostředí doc. Ing. Josefa Vavroušeka, CSc, byl vedoucím katedry práva životního prostředí, nyní pracuje ve funkci ředitele kanceláře ústavního soudu. Prcuje v centru pro otázky životního prostředí při Karlově univerzitě.
Je autorem knihy Globalizace a spoluautorem knihy Environmentální politika a udržitelný rozvoj.
Je výraznou osobností v oblasti globalizace a životního prostředí u nás. obrazek Přednáška byla velmi poučná hlavně podaná se snahou nadhledu a celosvětového vlivu sociálních, ekonomických, politických, mocenských a ekologických vlivů na celosvětové společenství.
Některá tématy by vydala na další samostatná odpoledne, ale i tak Václavu Mezřickému velice děkujem za obohacení a rozšíření vhledu na takto rozsáhlé a společensky sloužité téma. Pář fotek najdete ve fotoalbu… fotoalbum Mezřický