ČCE - Českobratrská církev evangelická - Farní sbor Modřany

3.5.2009: Milí přátelé, YMCA vás srdečně zve 10.5.2009 na tradiční zahradní slavnost Ke Dni Matek, která se koná na Jižním městě v Modletické 1404. Více se dozvíte na www.mc-domecek.cz nebo poutač v dokumentech v doc formátu i v v pdf formátu.
23.4.2009: Liběchovsko – 23.5.2009 sborový výlet pro velké i malé. Pozvánku s podrobným itinerářem sestry Marty Hrabákové najdete v nepravidelných akcích nebo podrobně v dokumentech.
29.3.2009: Vážené setry a bratři, po roce se opět sejdeme na tradičním, velikonočním Jedení beránka. Setkání se koná 8.4 2009 od 18.30 hodin v malém domečku. Všichni jste srdečně zváni. Více aktualit

modlitba 22.2.2009

Hospodine, Pane náš,

děkujeme Ti, že jsme se dnes mohli sejít, že jsme uslyšeli Tvůj hlas, kterým nás k sobě voláš.

Děkujeme Ti za radosti i starosti uplynulého týdne, za Tvé vedení, za to, že jsme nacházeli Tvou pomocnou ruku, když jsme ji hledali, a že jsi při nás stál i tehdy, když jsme Tě nehledali.

Jak dobré a přerozmanité jsou cesty Tvé moudrosti. Po cestách tvé moudrosti jsme došli k Tobě a čekáme na Tvé slovo.

Prosíme Tě, smiluj se nad námi hříšnými. Sešli svého Ducha a buď zde s námi. Vždyť jsi nás vykoupil. Vždyť pro tebe nejsme cizinci, ať přicházíme odkudkoli. Chceme být součástí Tvého lidu, Tvé stavby. Prosím, posvěť tuto stavbu svou přítomnosti a otevři naše srdce.

Amen.